САЙТ ПЕРЕБУВАЄ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ

Наші видання


Наші проєкти
Посилання
Наші партнери


------------------------------------------------------------------

Збірник наукових праць

Відповідь України на системні соціально-економічні виклики сьогодення : збірник наукових праць за результатами всеукраїнського науково-практичного семінару (м. Київ, 6 вересня 2023 р.) / НАН України, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України». – Київ : «НВП Інтерсервіс», 2023. – 156 с.

 ISBN 978-966-999-382-3

У збірнику зібрано тези виступів учасників всеукраїнського науково-практичного семінару на тему «Відповідь України на системні соціально-економічні виклики сьогодення», що відбувся 6 вересня 2023 р. на базі ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України». У ході наукової дискусії вітчизняні дослідники представили методологічні підґрунтя пошуку відповіді на системні виклики для України, зокрема фінансові виклики та їх подолання, формування доходів держави для реалізації нової фінансово-інвестиційної політики, проблемиінституту власності в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення, взаємодію держави та підприємств для формування та реалізації нової прагматичної фінансово-інвестиційної політики.

 Збірник наукових праць буде корисним для експертів, науковців, викладачів та студентів, а також усіх зацікавлених у вирішенні сучасних проблем соцієтального розвитку.

-->