Сайт перебуває на реконструкції. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Наші видання


Наші проєкти
Посилання
Наші партнери
Archive for січня, 2022

Оголошення

22 лютого 2022 року у Києві вдруге відбудеться
за організації Професійної асоціації екологів України та Національного центру сталого розвитку.
На форумі розглядатимуться питання:
 • 2022 рік: на що треба звернути увагу українському агробізнесу з урахуванням нових кліматичних викликів
 • Стратегія ЄС «Від ферми до виделки»
 • Кращий міжнародний досвід для екотрансформації агросектору. Як у країнах світу реалізують принципи Green Deal, завдяки яким проєктам, програмам та стратегіям
 • Про реалії «зеленого фінансування» в Україні
 • Про сертифікацію та поводження з відходами: міжнародні стандарти ISO в аграрній сфері
 • Відновлення родючості грунтів. Екологічні способи обробітку грунту
 • Препарати захисту рослин: акцент на екологічність
 • Раціональне водоспоживання та водоочистка в АПК
 • Порушення екозаконодавства та відповідальність
та інші.    Зареєструватися – https://cutt.ly/oIu03Qz Дивитися більше - http://agrogreendeal.ecolog-ua.com/ З питань, що виникають - телефони (безкоштовно по Україні):
 • 0 800 217 021
 • 0 800 214 899

Continue Reading

Формування підприємницького потенціалу – шлях до відновлення економіки

“…удосконалення навчальних планів та програм з урахуванням нових бізнес-викликів; використання ігрових інтерактивних методів навчання; запрошення представників бізнесу прочитати гостьові лекції для студентів та поділитися власним досвідом створення успішних стартапів; – стимулювання студентської активності, в т.ч. шляхом: створення можливостей для участі студентів в конкурсах для соціальних підприємців-початківців; допомоги у створенні власного бізнесу; – можливість співробітників університету протягом кількох років попрацювати в реальному секторі економіки зі збереженням основного місця роботи (посади); – залучення спеціалістів з бізнесу до дослідницької діяльності в університетах”. Це деякі з рекомендацій задля практичної орієнтованості освіти в Україні, адже  теоретичні знання мають трансформуватись у практичні навички, а навчання – підвищувати мотивацію до генерації нових ідей. Їх наводить у своєму блозі за 5 січня 2022 р. на ресурсі LB.ua к.е.н., науковий співробітник ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України” Ганна Яценко, розмірковуючи про один із шляхів відновлення економіки України після коронакризи. На думку професора бізнес-школи Айві К. Мейера та професора Китайсько-європейської міжнародної бізнес школи CEIBS Ш. Прашантам, оприлюднену в журналі «Огляд менеджменту і організації»,  «Підприємці відіграють ключову роль у відновленні економіки після значних втрат, спричинених пандемією COVID-19». Зважаючи на загальновідомий позитивний вплив підприємців на інноваційність країни, ця думка актуалізує для України питання: як заради активізації інноваційної діяльності в країні стимулювати розвиток підприємництва? Читайте більше у матеріалі Г. Яценко “Формування та реалізація підприємницького потенціалу для відновлення української економіки після коронакризи”.  

Continue Reading

Оголошення

З 11 по 13 січня 2022 року у форматі онлайн-візиту в ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України” проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Економіка». Програма акредитаційного “онлайн-візиту” – склад експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та розклад роботи експертної групи щодо проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Економіка»

Відкрита зустріч з експертною групою:  ЄДЕБО 43344  ДУ_Інститут економіки прогнозування НАНУ,  ОНП_051_Економіка

Час: 12 січня 2022, 14-00 початок – 14-45 закінчення (згідно з погодженою програмою візиту)

Підключитись до конференції  за вебпосиланням:

https://us02web.zoom.us/j/82146295420?pwd=Q09vVHlDM2FDYWhMbjUxUmVZUDU3Zz09

Ідентифікатор конференції: 821 4629 5420

Пароль: 2022

Відповідальний за технічний супровід цих дистанційних зустрічей та допомогу при потребі, а також технічну модерацію  керівник ЕГ  В. Маргасова 

День 2: ЄДЕБО 43344 ДУ_Інститут економіки прогнозування НАНУ, 
ОНП_051_Економіка
Час: 12 січня 2022 09:00 AM Київ

Підключитись до конференції за вебпосиланням:

 https://us02web.zoom.us/j/82099362802?pwd=aithWTl3UzBXRHNsc1Vmd0E0RDhmUT09

Ідентифікатор конференції: 820 9936 2802

Пароль: 2022

Continue Reading