САЙТ ПЕРЕБУВАЄ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ

Наші видання


Наші проєкти
Посилання
Наші партнери


Актуальні питання діяльності банківської системи України обговорили на спільному засіданні Міжнародного трейд-клубу та Клубу банкірів

17 лютого 2016 р.  IMG_1224 в Посольстві Швейцарської Конфедерації в Україні відбулося спільне засідання Міжнародного трейд-клубу і Клубу банкірів на тему «Актуальні питання діяльності банківської системи і фінансового ринку України». Міжнародний трейд-клуб об’єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Тож все, що відбувається в економіці нашої держави, має для них дуже важливе значення, наголосила голова Ради Клубу банкірів Людмила Мостова. Без розуміння цих процесів та їх причинно-наслідкових зв’язків діяльність керівників економічних відділів і торговельних представників посольств, акредитованих в IMG_1223Україні, не може бути успішною.

А посольство Швейцарської Конфедерації в Україні, як підкреслив виконуючий обов’язки Посла Швейцарської Конфедерації в Україні пан Крістоф Шпеті, невипадково стало місцем проведення засідання, — враховуючи високий міжнародний авторитет діяльності швейцарських банків і стабільність швейцарського франка.

Перший заступник голови Комітету Верхової Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності М. Довбенко поділився з присутніми своїм баченням роботи вітчизняної банківської системи за нинішніх умов і розповів про законодавчу підтримку діяльності банкірів. Зокрема, у березні у Верховній Раді заплановано спеціальний тиждень для розгляду законопроектів, спрямованих на реформування вітчизняного фінансового і банківського сектора.

Радник міністра фінансів України Ю. Блащук детально проаналізувавши деякі аспекти діяльності банківської системи у середньостроковому періоді, зокрема макроекономічні показники, її сучасний ландшафт  і неякісні активи банків, підкреслив, що вперше за роки незалежності України була розроблена і прийнята Стратегія розвитку державних банків і докладно розповів про неї.

Великий інтерес присутніх викликала  доповідь пIMG_1236редставника Інституту економіки та прогнозування НАНУ  — ст. н.с. відділу грошово-кредитних відносин, к.е.н. А. Шкляра “Валютний ринок в Україні: проблеми і виклики”, виголошена англійською мовою   (“Currency market in Ukraine: problems and challenges”). 

Загалом у засіданні взяли участь представники 22 посольств, що акредитовані в Україні,  зокрема генеральний секретар Міжнародного Трейд-клубу В. Балясний, керівник торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні пан Хайме Рамон Фернандес Санчес, міністр-радник Посольства Аргентинської Республіки в Україні пан Херман Домінгес, перший секретар Посольства Республіки Індонезія пан Дату Путра Персада, перший секретар Посольства Республіки Польща пані Малгожата Гавін, радник-повірений з питань економіки, голова відділу з питань економіки Посольства Угорщини в Україні пан Андраш Кадар, почесний консул Австралії пан Ярослав Шипиленко, аташе Посольства Азербайджанської Республіки в Україні пан Табріз Гараєв, радник з економічних питань Посольства Румунії в Україні пан Адріан Мірон та інші.

 

 

Comments are closed.

-->