САЙТ ПЕРЕБУВАЄ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ

Наші видання


Наші проєкти
Посилання
Наші партнери


Нагорода від провідної міжнародної організації з економічних досліджень Consensus Economics

20 квітня 2022 року провідна міжнародна організація з економічних досліджень Consensus Economics оголосила лауреатів своєї нагороди «Eastern Europe 2021 Forecast Accuracy Award». За точність прогнозу ВВП і споживчої інфляції в Україні у 2020–2021 роках (2021 Forecast Accuracy Awards Ukraine) відзначено колектив науковців ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, очолюваний директором Інституту академіком НАН України Валерієм Гейцем і головним науковим співробітником відділу моделювання та прогнозування економічного розвитку членом-кореспондентом НАН України Марією Скрипниченко.

Організація Consensus Economics, заснована 1989 року, щомісяця опитує понад 700 економістів і організацій з усього світу – для узагальнення глобальних економічних оцінок і прогнозів. Опитування Consensus Economics охоплюють індивідуальні та консенсусні оцінки змін таких макроекономічних показників, як ВВП, інфляція, виробництво, відсоткові ставки й обмінні курси валют у понад 100 країнах, а також динаміки цін понад 40 ключових товарних груп енергоносіїв і металів.

Українські вчені-економісти Валерій Геєць і Марія Скрипниченко впродовж тривалого часу залучаються як експерти до прогнозних опитувань не лише Consensus Economics, а й іншими відомими організаціями. Зокрема, вони понад 25 років співпрацюють із міжнародним проєктом ООН Project LINK.

Інформація на сайті НАН України

Comments are closed.

-->