САЙТ ПЕРЕБУВАЄ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ

Наші видання


Наші проєкти
Посилання
Наші партнери


Наукова доповідь

Формування бюджету України та бюджетно-податкова політика у 1999–2001 рр. / Вахненко Т.П., Кваснюк Б.Є., Луніна І.О. та ін. – К.: Ін-т екон. прогнозув., 2000. – 102 с.

У науковій доповіді досліджено комплекс ключових бюджетних проблем та обґрунтовано практичні пропозиції щодо вдосконалення бюджетно-податкової політики України. Проаналізовано негативні тенденції в сфері державних фінансів України у 1999–2000 рр. Розглянуто широке коло питань, пов'язаних з формуванням реального і збалансованого бюджету на 2001 р.: нормативно-правове поле бюджетного процесу; прогноз макроекономічних показників, що формують фінансово-економічну базу бюджету; шляхи підвищення ефективності державних витрат, зниження боргового навантаження на економіку, вдосконалення податкової системи в напрямі створення стимулів для розвитку реального сектора економіки України.
Доповідь буде корисною для працівників органів державної влади, науковців, економістів-практиків, студентів економічних вузів.Кількість завантажень :315