Сайт перебуває на реконструкції. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Наші видання


Наші проекти
Посилання
Наші партнери
Оголошення

12 травня 2020 року в ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України” відбудеться міжнародна наукова конференція «Проблеми та перспективи забезпечення стійкості фінансової системи України: зовнішні та внутрішні аспекти». Організатори — сектор міжнародних фінансових досліджень ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, Національний інститут стратегічних досліджень та ДВНЗ “Університет банківської справи”.

До участі в міжнародній науковій конференції запрошуються науковці, викладачі, практики, магістри та студенти для обговорення питань за такими напрямами:

▪ Проблеми та перспективи розвитку фінансової політики України

▪ Систематизація умов, факторів та критеріїв ефективності державного регулювання банківської системи

▪ Перезавантаження банківської системи України в контексті створення стабілізаційних механізмів

▪ Порівняльна характеристика внутрішнього та зовнішнього державного боргу України: теоретичний та практичний аспекти

▪ Управління державним боргом через інструменти фондового ринку

▪ Парадигма (теоретико-методологічна модель)  дивергенції/конвергенції економік України та країн ЄС у забезпеченні стійкості фінансових систем.

Через карантин конференція відбудеться в онлайн-режимі. Всі  надіслані матеріали будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції в електронному форматі із розміщенням на сайті Інституту.

Для участі в конференції необхідно до 20 квітня 2020 р. надіслати заявку на участь (за формою, що додається); а до 1 травня – текст доповіді.

 Контактна особа — д.е.н., професор Борзенко О.О. ( slozko2003@ukr.net)

 

Comments are closed.